Skip to content

11:11

11:11

Jedni wierzą w to, że coś się wydarzy, inni patrzą z przymrużeniem oka.

Fakt, co rusz patrzę, a tu 22, 11, 33, 44, 55, albo w innej konfiguracji. Wierzę, że prawdziwa numerologia jest ważna, bo opiera się na matematyce i wszystko się jakoś zazębia, ale nie wierzę, że to są znaki, a jeśli już, to nie te na zegarach czy tablicach rejestracyjnych, bo to są wytwory człowieka.

Dawniej nie było zegarów cyfrowych tylko okrągłe cyferblaty ze wskazówkami i nie było możliwości zarejestrować razem jedynek, dwójek czy innej konfiguracji.

Osobiście uważam, że te mistrzowskie liczby dotyczą stałych i niezmiennych parametrów jak data urodzenia, układ planet czy no suma imienia i nazwiska i ich znaczenie.

Reszta jest według mnie nadinterpretacją dostosowywaną według własnego widzimisię do swoich własnych pobożnych życzeń.

#transerfingrzeczywistości #transerfingrzeczywistosci #prawoprzyciągania #prawoprzyciagania

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa