Skip to content

Co w końcu pompuje naszą krew?

Czy wiesz o tym, że nasze serca mają własną sieć neuronową?

Czy wiesz, że są naukowcy, którzy podważają fundamenty wiedzy i twierdzą, że serce ma zupełnie inne przeznaczenie i wcale nie pompuje krwi?

Czy wiesz, że Ci naukowcy udowodnili, że z punktu widzenia przewodzenia i wyładowań elektrycznych, nie ma możliwości, aby to serce było głównym silnikiem dla krwi?

I wreszcie czy wiesz, że wg nich to nasze płuca odpowiedzialne są za prawidłowy obieg krwi w naszym ciele? (Tak przy okazji tego, co się dzieje na świecie teraz. Dlaczego akurat płuca?…)

Nauka się zmienia. Ja wiem, że jeszcze nie jedno nas zaskoczy, ale zważywszy na fakt, że nasze serce jest generatorem naszej mocy i produkuje pole o szerokości ok 6 metrów wokół nas przekonuje mnie, że nie może być i elektrownią i mózgiem i przepompownią krwi.

Nasze serce ma własną sieć neuronową i tworzy dla nas rzeczywistość zgodnie z tym, jaki impuls elektryczny otrzyma.
Tym impulsem są nasze myśli, emocje i pragnienia.

Nasze serce wie co najmniej 6 sekund wcześniej, co się wydarzy, podczas gdy nasz mózg czeka na impuls, by go przemielić najpierw przez cały ciąg zapisanych prymitywnych reakcji biologicznych w pamięci komórkowej i wygenerować jedną z nich na przykład w postaci płaczu, paraliżu, skurczu.

Zatem mamy do wyboru. Myśleć jak zwierzę, instynktownie, używając mózgu, albo myśleć jak dziecko stwórcy, sercem.

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa