Skip to content

Czego potrzebujesz do zmiany swojego losu?

Każdy z nas jest transerferem, ale nie każdy zarządza swoim losem świadomie.

Niewielu wybiera pozytywną ścieżkę życia i w efekcie napotyka same przeszkody, które tak naprawdę sam tworzy.

Natomiast całe nasze życie, które jest przed nami, może zupełnie inaczej wyglądać i to jest sedno, do którego zmierzam.

Transerfing jest do bólu prosty. Nie wymaga ćwiczeń. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Nie wymaga walki z nikim i niczym, a życie zaczyna zmieniać swój bieg i codziennie chodzimy z gęsią skórką i w szoku, jak to możliwe, że życie pisze scenariusze, o których nam się nawet nie śniło?

Nagle otwierają się możliwości, rozwija się kariera, pojawiają się odpowiedni ludzie w życiu i człowiek ma wrażenie, że żyje w bajce.

Trzeba tylko spełnić kilka warunków, które są najtrudniejsze dla umysłowych abnegatów, bo wymagają zmiany nawyków myślowych.

Tylko tyle i aż tyle. Ale kto nauczy się nowego sposobu układania swoich myśli, praktycznie wychodzi z „matrixa”.

Jeśli chcesz być szarą myszką i się nie wychylać, to to nie jest dla Ciebie. Natomiast jeśli masz ciekawość świata, życia, kochasz się uczyć, kochasz być najlepsza i błyszczeć na firmamencie, to jest to z pewnością kierunek dla Ciebie.

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa