Skip to content

Czy spotykasz na swojej drodze WAMPIRY ENERGETYCZNE?

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek być w sytuacji kiedy po rozmowie z kimś czujesz się bez sił i bez chęci do zrobienia czegokolwiek?

Najchętniej usiadłabyś na kanapie i odpoczęła.
Jest to podręcznikowy przykład spotkania z wampirem energetycznym. I mimo że brzmi to groźnie, człowiek zazwyczaj nie wie, że ściąga z kogoś energię.

W poprzednim wpisie chyba opisałam, jak się rodzi wampir. Jeśli jesteś świadoma, kto w Twoim otoczeniu jest takim wampirem i masz możliwość odizolować sie od niego, zrób to.

Jeśli jednak masz tak, jak ja, że wampirem jest Twój mąż czy partner, a jest to cudowny człowiek, to trudno rozwodzić się z nim z powodu tego, że nie zna on innego sposobu na swoją własną energetykę.

Trzeba mu pomóc i tego nauczyć, ale zanim on zrozumie, a może się zdarzyć typ „wiedzooporny”, ważne, abyś mimo wszystko Ty sama wykonała dla siebie ochronę.

To bardzo dużo pisania, dlatego zapraszam Cię do mojej nowej grupy, gdzie otrzymasz info o wspólnych zoomach. Tam są wszystkie narzędzia do ulepszenia swojego życia i to wszystko całkowicie bezpłatnie.

Link do grupy

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa