Skip to content

Dlaczego transerfing nie działa?

Miałam wczoraj rozmowę z ważną dla mnie osobą. O transerfingu i dlaczego on działa u mnie, a u innych nie.
Dlaczego u mnie eksplodował natychmiast i w tak spektakularny sposób, a u innych nie.
Dlaczego niektórzy nie mogą nawet przebrnąć przez tę książkę. Dopiero wczoraj mnie olśniło. Po ponad 6 latach korzystania z obfitości, którą daje mi cały wszechświat.
Dlaczego nikt o tym nie mówi, skoro jest to podstawa podstaw.
Dlaczego dla mnie było to oczywiste i wydawało mi się, że wszyscy o tym wiedzą.
I wreszcie dlaczego nawet Ci, którzy czytają Zelanda jak ja i chłoną go jak gąbka, nie mieli nigdy takich cudów w życiu jak ja?
Dlaczego przez te wszystkie lata robiłam webinary o „czarowaniu” i ludzie mogli siedzieć po kilka godzin i nie chcieli iść spać, a mimo to nie doświadczali zmian w swoim życiu? Mimo, że podawałam wszystko na tacy?
Zauważyłam to dopiero, kiedy i u mnie cuda się skończyły. Bo ja przestałam je wpuszczać do mojego życia. To wpuszczanie jest z pozoru najtrudniejszą rzeczą. Samo zrozumienie nie wystarczy.
Wpuszczanie do swojego życia obfitości jest procesem, który trzeba uruchomić i powtarzać aż do momentu, kiedy włączy się perpetum mobile.
Zaczęłam na nowo. Tylko 1 minutę dziennie, bo jestem leniwa. Ale ta 1 minuta rano wystarczy, bo potem dnia brakuje.
Biorę się więc do pracy, żeby przygotować odpowiedni podręcznik dla moich dziewczyn. Nie wiem ile mi zejdzie, ale wszystko, co dotyczy „czarowania” będzie na Różowej Klarze. Ona po to powstała.

Popularne

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

Nikt jeszcze nie skomentował, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa