Skip to content

Gdy upadają nieruchomości, upada wszystko

Moja druga połówka jest architektem. Wczoraj powiedział mi coś, co uświadomiło mi powagę sytuacji.
Już zapewne wiesz, że nie wyjdziesz tak szybko z domu.

Nie pozostaje Ci nic innego, jak akceptacja, albo walka z wiatrakami.
Jeśli masz już pracę zdalną, to jesteś na wygranej pozycji. Ale jeżeli nie masz w tej chwili pracy, to czas żeby coś w tym kierunku zrobić.

Ja myślę, że teraz jest idealny moment na to, żeby się przebranżowić i wykorzystać swoje zdolności do pracy online. Jeżeli widzisz ten tekst, wiedz że nic nie dzieje się bez przyczyny i przypadki nie istnieją.

Nie baw się w wynajdywanie koła na nowo i wyważanie otwartych drzwi. Idź po moich śladach, a będzie ci o wiele łatwiej i szybciej osiągniesz cele, o których nawet ci się nie śniło.

Jestem w tej branży od 27 lat. Największe korzyści jakie wyniosłam z tej profesji to uczenie się ludzi. Mówienie, że nic już mnie nie zaskoczy nie ma tutaj żadnego potwierdzenia. Zawsze pojawi się ktoś, kto nas zaskoczy i zapomnimy, jak się nazywamy. I pozytywnie i negatywnie. Ale to też można kontrolować, jak najbardziej.

Wiem, że teraz wszyscy siedzimy w domach. Wszyscy okupujemy internet i duża ilość osób myśli już o przebranżowieniu się. I teraz ważne jest, żeby wybrać dobra firmę i dobry produkt, jeśli chcesz stworzyć coś sensownego.

Odkąd istnieje network marketing, wiadomo, że rozkwita najbardziej w czasach kryzysu. Mamy teraz największy światowy kryzys jaki zna nasze pokolenie. A więc o co chodzi z nieruchomościami?

Kiedy znika popyt na mieszkania, zatrzymuje się wszystko

Ludzie przestają kupować:

pralki
lodówki
kuchnie
meble
sanitariaty
materiały budowlane
tkaniny
sprzęty agd i rtv

i wiele innych produktów związanych z wyposażaniem nowych mieszkań.

Jedyna branża, jaka w Tym momencie ma się swietnie to żywność. I teraz możesz wybrać, nauczysz się budować świadomość ludzi o zdrowym odżywianiu, albo zaczniesz sprzedawać cokolwiek, bez patrzenia na to, co sprzedajesz, byleby kasa leciała.

Budowanie świadomości, edukowanie to proces czasochłonny. Nie każdemu się chce być cierpliwym i czekać, aż zacznie zarabiać dobre pieniądze. W efekcie wybierają drogę krótszą, bardziej agresywną, bardziej skuteczną, ale w perspektywie bardziej pracochłonną.

W każdym razie, jedynym sensownym rozwiązaniem w tej chwili jest odnalezienie się w tej rzeczywistości.
Możesz zostać coachem, możesz zostać pisarzem, możesz zostać kimkolwiek. Praca zdalna to nie tylko network marketing, ale ja robię network i wiem jak zarabiać w tym modelu.

Żeby zacząć potrzebujesz mieć na start 100 złotych. Za te 100 zł otwierasz sobie bramę do innego świata. Zdecyduj, czego naprawdę chcesz. To jest najtrudniejsza część.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa