Skip to content

Głupkowaty uśmiech

Kiedyś dawno temu czytałam o tym, żeby wyrobić sobie nawyk głupawego uśmiechu w każdej sytuacji negatywnej, która pojawi się w Twoim życiu.

Po latach znalazłam książkę, w której jest wyjaśnienie, dlaczego i po co nam jest potrzebny nawyk „głupawego uśmiechu”

Ten głupawy uśmiech to najzwyczajniejsze ćwiczenie fizyczne, które powoduje sprzężenie zwrotne.

Wystarczy raz i drugi zmusić się do uśmiechu i natychmiast można odczuć minimalną zmianę nastroju.

Jeśli będziesz to robić, to zauważysz, że z Twojego życia zniknie zjawisko, o którym mówimy „nieszczęścia chodzą parami”. Tu nie ma żadnej magii ani czarów, to tylko jeden z najprostszych sposobów na zachowanie równowagi w życiu.


꧁ ? Różowa Klara ? ꧂

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa