Skip to content

Idź tam, gdzie rwie się dusza, pojawią się pieniądze

23 lata w różnych biznesach siedziałam, bo chciałam kasy, kasy, kasy…

Ale kiedy kasy nie było, stwierdziłam, że skoro już jestem w biznesie, to nauczę się czegoś pożytecznego.

Zaczęłam się uczyć i dzielić tym, co wdrażałam w praktykę od razu.

I nagle kasa zaczęła płynąć.
Bo kasa, pieniądz, mamona to atrybut, a nie cel i pojawi się bezapelacyjnie natychmiast, gdy skierujemy swoja uwagę na dzielenie się z innymi. Cokolwiek to nie jest.

Tak samo jest z miłością. Dopóki za nią latamy, ona ucieka 🙂

Wiem, że kiedy trzeba płacić rachunki i komornik puka do drzwi, to trudno przestać myśleć o pieniądzach, ale tu z pomocą przychodzi ktoś, kto nas nauczy, jak sobie i z tym najtrudniejszym przeszkadzaczem poradzić.

Nie ma cudów. Jeśli nie zweryfikujesz swoich priorytetów i nie zakochasz się w tym, co robisz i nie pochłonie Cię to bez reszty, być może osiągniesz coś, ale zatrzymasz się i może nawet odpadniesz, bo nie wytrzymasz monotonii, która na początku jest niezbędna i zapomnisz o swoich marzeniach, które nie były wystarczająco mocne.

Idź tam, gdzie rwie się dusza, a nie kieszeń.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa