Skip to content

Ja tworzę to, co chcę mieć

Kiedy zrozumiałam o co chodzi z kreowaniem własnego życia, zabrałam się pełna parą do tego.
Najpierw zażyczyłam sobie możliwości zarabiania pieniędzy. Żeby wyjść z długów. Następnie opracowałam sobie plan, co najpierw opłacę.
Nie potrzebowałam wiary w to, że tak się stanie. Wiara to największa przeszkoda, która uniemożliwia otrzymanie tego, o czym marzymy.
Ja nie proszę o obfitość. Ja ją wybieram. Ale najpierw muszę dokładnie wiedzieć, czego tak naprawdę chcę. Nie mogę dzisiaj marzyć o pralce, jutro o zmywarce.
Konsekwencja nie ma być w działaniu, tylko w tworzeniu obrazu tego, co chcę mieć.
Wkraczamy w tej chwili w nowy obszar kreacji. Nie ma już dualności. Wiem, że się powtarzam, ale to już jest fakt, a wielu siedzi jeszcze staroświeckich metodach walki ze światem, by cokolwiek uzyskać.
To nie działa!

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa