Skip to content

Jak generować zmiany w życiu?


Człowiek jest generatorem energii, jest generatorem obfitości i jest perpetum mobile.
Dlatego musi się ruszać. Musi tworzyć przepływ, aby wszystkie sfery jego życia działały poprawnie.
Nawet jeśli czuje się wypruty z sił i możliwości, to nie jest koniec świata, a może właśnie dobicie do ściany to jest najbardziej pożądany moment.
Podstawa to ruch. Nawet przeciąganie się rano po wstaniu z łóżka to jak włączanie elektrowni, ale to nie jest warunek.

Śniadanie

Ja nie rzucam się na jedzenie z samego rana i nie jem wcale pięć razy dziennie. Robiłam to kilka lat temu, bo to był ważny element powrotu do zdrowia i szczupłej sylwetki, ale po ponad dwóch latach przeszłam na inny tryb jedzenia, bo nie znoszę stać w kuchni. Z czystej wygody.
Wszystko zależy od preferencji, co kto lubi. Można jeść pięć razy dziennie i można jeść raz, pod warunkiem, że robi się to z głową.

No więc to wszystko po to, żeby być twórczym. A twórczym trzeba być, żeby zmienić życie.

I teraz przechodzę do sedna. Do tego, o czym nikt nie mówi na żadnym kursie.
Żeby dokonać jakichkolwiek zmian, trzeba zadbać o energetykę. Nie da się bez niej zrobić nic.
Możesz mieć milion pomysłów i każdy z nich będzie wspaniały, ale jeśli nie będziesz ich zasilał, zgasną. To jest dokładnie jak z telefonem. Musisz go doładowywać, żeby działał. Bateria się wyładuje i wyłącza się.
Wszystko na tym świecie potrzebuje energii. Dlatego potrzebny jest ruch. Ale nie musisz iść na siłownię, ani nie musisz biegać. Możesz nawet siedzieć, leżeć lub stać w bezruchu a i tak będzie ruch.

Chodzi o przepływ

O ładowanie potoków energetycznych. O to, by codziennie wprawić w ruch generator. Nie potrzebujesz niczego z zewnątrz. Wręcz niewskazane jest szukanie motywacji do działania.
Skup się teraz tylko na tym, żeby zacząć ładować potoki. Nie wiesz jak?

Napisz do mnie na Messenger

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa