Skip to content

Jak to się wszystko zaczęło?

Pamiętam jak dziś pewien kwietniowy poranek.
Napisał do mnie gość.
Poszłam na jego profil sprawdzić, co to za jegomość. Mieszka we Włoszech, aha…. odechciało mi się kontaktu. Miałam dość po kilkuletniej działalności w stowarzyszeniu Polaków we Włoszech i każda próba kontaktu, zaproszenie na uroczystości związane z rocznicami, z wystawami na temat II Korpusu natychmiast archiwizowałam, żeby się nie denerwować.
A więc myślę sobie -znów Polak.  Nie dawało mi to jednak pokoju, więc odpowiedziałam.
To był najlepszy kontakt w moim życiu. Kontakt i pierwsza rozmowa, w której zaproponował mi biznes online.
Wiedziałam, że sam zaczyna, bo pisał do mnie formułkami i strasznie mnie wkurzał. Wciąż jednak byłam ciekawska i chciałam wiedzieć więcej.
Nie miałam wyjścia. Musiałam przetrzymać tę rozmowę pisaną, żeby odkryć, jaką ja z tego mogę mieć korzyść.
Cierpliwość się opłaciła, ale chyba tylko dlatego, że ja byłam permanentnym poszukiwaczem sposobu na lepsze życie i jestem ciekawska z natury.
Wierzę w ludzi i nawet jak mnie spamują ofertami, to czytam i nieraz wdaję się w pogaduchy.
Oj warto było. To było w kwietniu 2015 roku. Dziś to ja robię to samo. Na szczęście trafiam na ludzi ciekawskich jak ja i mających wiarę w drugiego człowieka.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa