Skip to content

Jestem dziś zdruzgotana

Od wczoraj zgłębiam kolejną wiedzę na temat tego, kim jestem. Kim w ogóle jesteśmy jeśli chodzi o nasze archetypy, energie, cele życiowe i wytyczone ścieżki dane nam przy tzw urodzeniu, zapisane w gwiazdach.

Ja wiem, że wczoraj w newsletterze pisałam coś zupełnie odwrotnego, ale zaczekaj. Usiłuję pozbierać myśli, aby przekazać Ci to, co właśnie mną tak szarpie.

Jestem zdruzgotana tym, że przez całe życie robiłam, czyli bombardowałam ludzi nowo nabytą wiedzą i gorącym pragnieniem, aby Ci inni też mieli tyle radości z niej. Tak, jak ja. No i w świetle nowych faktów, jest mi cholernie dziwnie przed samą sobą, że chciałabym dodać: Jaka ja byłam głupia, ale to nie jest kwestia głupoty.

To kwestia braku podstawowej wiedzy, którą powinni nam już w przedszkolu wykładać.
Dziś wiem, co było głównym czynnikiem, który spowodował, że osiagnęłam tak nieprawdopodobny sukces na każdej płaszczyźnie, praktycznie w ciągu 1 roku.

Możesz sobie wyobrazić, jak siedzę i trzymam głowę w dłoniach. Tak się czuję. Ile pary poszło w gwizdek. Ile pracy, rozmów, które tylko odsunęły ludzi ode mnie, bo energetycznie byliśmy plusem i minusem.

W sumie, to zrozumienie jest dla mnie trochę przerażające, bo wiem dokładnie, co mam teraz robić, ale jakoś tak się dziwnie składa, że ja to zaczęłam już robić wiele tygodni wcześniej, a teraz tylko dostałam potwierdzenie, którego w ogóle nie podejrzewałam.

No ok. Mowa o Human Body Design. Ten projekt rozwala wszystko to, na czym do tej pory opierałam moje osiagnięcia. W zasadzie kładzie na łopatki cały transerfing, prawo przyciągania, czary mary, dzikie węże i tak dalej.

Mogłoby się tak wydawać, ale tak nie jest. W każdym razie wiem najwazniejszą rzecz. Wiem, co robić, by mieć jeszcze większy sukces w życiu. Ale tutaj niestety nie mogę Cię oświecić. Musisz samodzielnie sprawdzić, jaki masz projekt i typ. Bo ja mogę Ci opowiadać jedynie o tym, co znam. Siebie. A to raczej nie posunie Twojego życia naprzód. Jako, że jestem początkująca w tym, mogę Ci jedynie podpowiedzieć, gdzie szukać.

Najpierw obejrzyj wideo Aleksa:

Potem tak, jak mówi Tomasz w filmie, zrób sobie Body Graf i dalej postępuj zgodnie z instrukcją Tomasza Truszkowskiego w tym wideo.

Tym razem znów dzielę się wiedzą nieproszona, ale piszę o tym na blogu. Jeśli wejdziesz tutaj i przeczytasz, to tak w zasadzie jest OK. Zrób z tym, co chcesz.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa