Skip to content

Kiedy ostatni raz coś sobie kupiłaś?

Kiedy ostatni raz kupiłaś sobie coś ekskluzywnego bez zastanawiania się, czy możesz sobie na to pozwolić?
Czy wiesz, że w każdej chwili możesz zmienić wszystko w swoim życiu używając najprostszego narzędzia, jakim jest wyobraźnia?
Aby tego dokonać, potrzebujesz wprowadzić się w stan wzorcowy, a sten tan to nic innego jak przypomnienie sobie i „wejście” w sytuację, kiedy byłaś niewymownie szczęśliwa.

Połóż się wygodnie, albo usiądź tak, żeby Cię nic nie uwierało i zanurz się we wspomnienie.

To jest Twoje pierwsze ćwiczenie.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa