Skip to content

Kwintesencja Transerfingu Rzeczywistości

Ten fragment jest według mnie kwintesencją TR i prosto wyłożony. Wytrwałość czyni beztalencie mistrzem.
Wytrwałość przynosi najwięcej korzyści. Czas płynie jednakowo dla wszystkich, prościej się już chyba nie da.

„Każdy człowiek tworzy warstwę swojego świata. Warstwy te przecinają się i nakładają na siebie. Źródło negatywnych emocji może przenikać do warstwy Twojego świata z cudzych warstw. Nie warto tylko nadawać temu znaczenia ani utyskiwać w związku tym, że członkowie Twojej rodziny emitują negatywne emocje.

Świat to zwierciadło, lecz reaguje ono z opóźnieniem. Nastaw się na to, że pokój troszczy się o Twój komfort i pomyślność. Uporczywie szukaj potwierdzenia tego w każdej drobnostce. Niech stanie się to przyzwyczajeniem. Z czasem negatywne emocje niepostrzeżenie znikną z Twojego życia.

Nawet Twoje otoczenie przestanie być źródłem negatywnych emocji. Nie szukaj wyjaśnienia tego stanu rzeczy. Po prostu działaj z niezmienną wytrwałością.

Obserwuj, co się dzieje. Nastawiasz się pozytywnie i zaczynasz oczekiwać rezultatów. A otrzymujesz reakcję nieodpowiadającą Twojemu stosunkowi.

Odzew ten, czyli odbicie, jest skutkiem wcześniejszego stosunku do świata. Nie uwzględniasz poprawki na opóźnienie.
Uzyskawszy negatywny rezultat, reagujesz szablonowo, czyli znowu negatywnie. Twój stosunek przejawia się w myślach lub działaniach.

Zwierciadło, nie zdążywszy zareagować na Twoje pozytywne nastawienie, ponownie otrzymuje od Ciebie negatywny bodziec. Raz po raz zmieniasz kurs, dlatego też nie zbliżasz się do celu. Tajemnica tkwi w wytrwałości.

Jeżeli zachowujesz stałe nastawienie na cel, odbicie w zwierciadle świata z czasem zacznie odpowiadać temu nastawieniu.”

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa