Skip to content

Lampa Alladyna

Czasami myślę, że na ziemii są już tylko osoby, które są biegłe w technikach zarządzania własnym losem.

Jakie dziwne słowo – technika. Może być narzędzie, strategia, metoda, ale to wszystko są tylko etykiety, które najczęściej tworzą mur nie do przeskoczenia.

Z drugiej strony spotykam się (wprawdzie rzadko) z kimś, kto nagle zadaje mi pytania, bo nie wie co zrobić ze swoim życiem. I wtedy uświadamiam sobie, że są jeszcze na świecie osoby, które nie umieją czarować.

Opowiadają mi o sobie, a ja mam wrażenie, że mówią moimi słowami z czasów, gdy ja nic nie wiedziałam i tak dobrze ich rozumiem.

Czasami ta nieporadność wzbudza we mnie tyle czułości, że ktoś chce zmiany, szuka, ale nie wie jak zacząć. Wtedy zadziewa się „zbieg okoliczności” i stawia tej osobie na drodze kogoś takiego jak ja, bo akurat z energetycznego punktu widzenia, byłam najbliżej.

Ta osoba była po prostu gotowa na skok kwantowy.

Najczęściej spotkanie otwiera zapadkę i zaczyna się dla tego kogoś nowy rozdział życia. Czasem jednak ktoś nie daje sobie jeszcze pozwolenia na te zmiany i nie stawia kolejnego kroku. Poddaje się lękowi. Wraca do punktu wyjścia.

Ja też odpuszczam. Nie ma nic gorszego jak prosić właściciela lampy Alladyna, by zechciał ją potrzeć i wypowiedzieć życzenia, kiedy on nie chce…

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa