Skip to content

Magiczna Różowa Klara


Prawo Otrzymywania jest jak powietrze. Nie widzisz go, ale wiesz, że istnieje. Wiesz, że nim oddychasz, ale nie zwracasz uwagi na sposób, w jaki oddychasz. Podobnie jest z Prawem Otrzymywania. Jeśli Twoje życie to nie jest pasmo sukcesów, to znaczy, że potrzebujesz wiedzieć jak go stosować, posiadać narzędzia, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces otrzymywania od wszechświata wszystkiego, o czym pomyślisz

Magiczne kompetencje

Każda z nas posiada nieograniczony potencjał kreowania rzeczywistości. Najpotężniejszym narzędziem, jakie masz do dyspozycji, to wyrażanie woli.

Wyarażanie woli

Gdy już znasz techniki, rzeczy manifestują się natychmiast. Od razu widzisz i czujesz zmiany na poziomie fizycznym. To jest jazda bez trzymania.
Każdy, kto nauczy się wykorzystywać narzędzia, zmienia całe swoje życie, dlatego nie jest to wiedza dla każdego. Nie wszyschcy pragną zmian.

Pieniądze przychodzą same

Czy możesz sobie pozwolić na to, by z marszu wejśc np. do sklepu Versace i kupić wszystko to, co chcesz?
Czy wiesz, czym jest energia pieniądza i jak się z nią zsynchronizować?

Ile kosztujesz?

Nazywają to termostatem finansowym. Nazywają to różnie, jednak niezależnie od nazwy, jest to jedno z prostszych narzędzi do pokazania Ci – Czym jesteś.

Czy jesteś w stanie powiedzieć mi teraz, w tej sekundzie, ile potrzebujesz pieniędzy na jutro i po co Ci one są potrzebne? Nie wiesz?

Transerfing rzeczywistości

Wszystko to, co jest „Twoje” ma do Ciebie przychodzić łatwo, szybko i za darmo. Kariera, ludzie, pieniądze, miłość, dobre zdrowie i relacje.

Realizacja

Analizowanie zabija kreatywność. Jak poznać, kiedy przemawia do Ciebie dusza i chce zrealizować Twoje marzenie, a nie umysł, który tylko analizuje?

Równowaga

Im bardziej czegoś pragniesz, tym mniejsze szanse, że to do Ciebie przyjdzie. Czy wiesz, że nieświadomie sabotujesz swoje prawo do obfitości?
Nauczysz sie tutaj wszystkiego, co jest potrzebne do życia w pokoju, miłości, obfitości i pełnym zdrowiu.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa