Skip to content

Mam być zła, czy szczęśliwa?

Kiedy pracujesz w domu, domownicy nie rozumieją. Szczególnie mężczyźni nie potrafią zrozumieć, że nie jesteś dyspozycyjna, mimo, że siedzisz w domu.
Takie to trudne do zarejestrowania.
Prowadzę wczoraj zoom. Nie zamykam drzwi całkiem na klamkę, żeby koty mogły się swobodnie przemieszczać. Inaczej wydrapią dziurę.
Miałam już milion rozmów na temat przeszkadzania i wywoływania podczas zooma, to trwa już ponad 5 lat.
Wczoraj w pewnym momencie zorientowałam się, że do mojego biura wchodzi coś większego niż kot. Po cichutku, w skarpetkach, przyklejone do szafy, żebym go tylko nie zauważyła.
Nie da się niezauważyć wielkiego dwunożnego stworzenia mimo, że było ciemno w pokoju a światło miałam tylko przy biurku.
Przerwał mi zoom mimo próśb, bo….
„ Nie mogę się napatrzeć, jak pięknie dziś wyglądasz”…
I co? Mam się złościć czy śmiać? 
Nagrany zoom muszę pociąć. W miedzyczasie zastanowię się, jaki jest mój poziom ważności i gdzie on się znajduje w odniesieniu do całej sytuacji 
꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa