Skip to content

Mam poczucie niskiej wartości

Kiedyś byłam zagubioną i nie potrafiącą znaleźć sobie miejsca w życiu dziewczyną.

Gdy pracowałam, również nie było idealnie, miewałam swoje kryzysy i stany depresyjne.

Od kiedy pamiętam zawsze myślałam, że mam kompleks niższości nie tylko na punkcie wyglądu, czy figury, ale również z powodu braku zdolności.

Wydawało mi się, że do niczego się nie nadaję.

Tak było kiedyś. Na całe szczęście ocknęłam się i zaczęłam działać.

Znalazłam w internecie ogłoszenie o prostej metodzie na zgubienie nadwyżki kilogramów bez męczarni, a jedynie dzięki zmianom nawyków żywieniowych. Pomyślałam, to coś dla mnie, bo już tyle diet próbowałam, że jeszcze jedna do kolekcji nie zaszkodzi.

Ale się zdziwiłam! W skrócie – zgubiłam 25 kg i mnóstwo centymetrów. Jestem dzisiaj pewną siebie kobietą, która może góry przenosić.

Przestałam chować się przed ludźmi, z szarej myszki stałam się kobietą odważną, która może góry przenosić.

Zauważyłam zmianę również w swojej psychice – mam większą ochotę o siebie dbać.

Jestem po prostu szczęśliwa, a zarazem dumna z tego, co udało mi się osiągnąć.

Mam dużo energii i znów dostrzegam drobiazgi, doceniam je i celebruję. Nabrałam radości życia.Teraz skupiam się na drobnych sukcesach , bardziej cieszę się życiem.

Obecnie jestem wciąż w trakcie programu METAMORFOZA.online, ale teraz pracujemy nad innymi aspektami mojego życia i nie mogę się nadziwić, jak łatwo przychodzą do mnie rzeczy, sytuacje i ludzie, którzy są mi akurat w danym momencie potrzebni.

Polecam gorąco program, bo wywraca do góry nogami dotychczasowe myślenie na temat tego, jak ten świat działa!

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa