Skip to content

Otwórz oczy

Zrobiłam sobie bilans przez święta. Przekopałam się przez stosy rozmów, wyników w tabelkach i zdjęć z „przed i po”.

W sumie wiedziałam o tym, ale po dokładnej analizie na papierze uderzyła mnie oczywistość tego faktu.
To tak odnośnie poprzedniego wpisu.
Wyniki są powalające. Przynajmniej u mnie, a mianowicie jest jedna zasada, której nie da się przeskoczyć.
Każdą z kobiet, które były lub są w programie, mają wyniki i świetnie im idzie w trakcie lub po, cechuje ogromne poczucie humoru, bardzo pozytywne nastawienie do innych i ciepło.
One w 100% osiągają swoje wyniki i z reguły bardzo solidnie trzymają się planu.
Natomiast te poważne i sztywne matrony praktycznie nigdy nie docierają do mety.
Świat zmienia się na naszych oczach i nie tylko. W zasadzie już nie ma dualności, albo jesteśmy w fazie przejścia. To znaczy, że teraz jeszcze łatwiej przyjdzie do nas to, co sobie zażyczymy.
I uwaga! Dokładnie to, co napisałam – co sobie zażyczymy.
I obojętnie czy to będzie odchudzanie, zarabianie pieniędzy, budowanie szczęścia rodzinnego, właśnie teraz jak nigdy wcześniej należy ekstremalnie skupić się na stosunku do siebie i innych.
To jest czas wyrabiania w sobie nawyku zachwycania się sobą. Zachwycania się otoczeniem. Zachwycania się innymi. Ale najpierw sobą. Zaczynamy od własnego podwórka.
Trudne? Wcale nie! To tylko kwestia decyzji. W prawo lub w lewo. Nie ma drogi pomiędzy.
Właśnie dlatego prawdziwi Transerferzy dostają wszystko łatwo i przyjemnie. Jeśli nie przychodzi do Ciebie obfitość w taki właśnie sposób, to czas to zmienić. W każdym razie teraz jest ważny moment na to, by otworzyć oczy.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa