Skip to content

Pozwól sobie być sobą…

Jeśli w spotkanej osobie dostrzegamy element, który nas drażni, to co to jest?
Czy to coś znaczy?
Podobno są to nasze własne cechy, które drażnią nas u innych.
Być może. To psychologia. Transerfing natomiast pokazuje to z innej perspektywy.
Jeśli nas coś drażni u innych, to znaczy, że nadajemy temu ważność i odbieramy temu komuś naturalne prawo do bycia takim, jakim chce.

Psychologia mówi, że mamy to przepracować w sobie, bo to jest nasz problem, a transerfing radzi obniżyć poziom ważności, pozwolić sobie być sobą, doskonałym na każdym etapie życia i pozwolić innym na to samo.

To jest problem, czy go nie ma?
W tym miejscu tylko Ty decydujesz, na co się zgadzasz.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa