Skip to content

Sposób na pewność siebie

Brak pewności siebie jest kłamstwem. Brak asertywności jest kłamstwem.
Mówiłam już o tym, ale mówiłam tylko o asertywności, a pewność siebie to w zasadzie to samo, co asertywność.

Gdy mówisz prawdę, co do której jesteś w 100% przekonana, że to jest prawda, mówisz o niej otwarcie. Nie potrzebujesz wtedy myśleć, czy czujesz się pewna siebie.

Czy jeśli ktoś Ci mówi, że 2 × 2 = 5 – potrzebujesz uzbrajać się w pewność siebie, by zwrócić uwagę komuś, że to błędny wynik?
Czy potrzebujesz być pewna siebie, by zapobiec posoleniu kawy, zamiast jej posłodzeniu?

Niepewność siebie wynika przede wszystkim z braku wiedzy. Wiemy coraz mniej i coraz częściej opieramy się na plotkach, o których wiemy, że to nie są 100%-owe informacje z pewnego źródła. De facto żyjemy w fałszu, który doprowadza do sytuacji, że w pewnym momencie nie mamy odwagi się wychylić i poinformować o kolejnej plotce, bo wiemy, że możemy zostać skrytykowane przez osobę, która tę wiedzę ma.

Czas przestać żyć w kłamstwie. Czas na edukację, czas na poszukiwanie prawdziwej wiedzy, a pewność siebie i asertywność pojawią się, jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Nie bądź plotkarą. Bądź 100%-wą kobietą z całym ładunkiem prawdy zwanej asertywnością i pewnością siebie. Mów to, w co święcie wierzysz. Zacznij od dziś. Miej w nosie, czy ktoś się obrazi. Tylko umysły mierne nie przyjmują tego, co jest ponad ich miarę. Pamiętaj, że mówienie prawdy i wprost tworzy przestrzeń, w której zostaje wartość w postaci ludzi, zdarzeń. Prawda to boska iskra, która powinna nam towarzyszyć zawsze i wszędzie.

꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa