Skip to content

Tego się nie spodziewałam

Czytałam kiedyś wywiady z Dr Nerudą na wingemakers.pl.
Wstrząsnęły mną. Zwłaszcza ostatni, piąty. Ale czytanie ostatniego bez wcześniejszych czterech nie ma zupełnie sensu, bo nie wiadomo o co chodzi.

Przeszłam przez wszystkie fazy dysonansu poznawczego aż do czarnej rozpaczy, kiedy okazało sie na koniec, że…
Parę dni na samą myśl łzy same płynęły, bo zawalił mi się cały dotychczasowy świat. Po prostu runął sobie, nie zważając na to, jak ja się czuję.

Gdy już wszystko przetrawiłam, zaczęłam się adaptować do nowej rzeczywistości i mój logiczny umysł poukładał wszystko tak, abym mogła egzystować w tym świecie bez histerii. Jak ja się wtedy myliłam….

Teraz też się będę mylić, ale po kolei.

Na kanale telegramu znalazłam serię / kompilację materiałów, które już widziałam ze dwa lata temu, wszystkie te tematy, ale na wyrywki. Tutaj wszystko poukładane jest w ciąg logiczny, który wywraca do góry światopogląd.
Mogę wszystko zrozumieć, ale płaska ziemia, mimo, że znam te wszystkie materiały, bo przecież siedzę w sieci i kopię od lat, więc na pierwszy rzut oka myślę: taaaa, znam to wszystko i nawet prawie ominęłabym temat. Ale nie, włączyłam i przysięgam, że nie wiem, co o tym myśleć!

Chociaż nie. Teraz, jak nigdy dotąd wiem, że wszystko, dosłownie wszystko, każde jedno słowo, które płynie z mediów, nawet z alternatywnych, to kłamstwo. Dokładnie zewsząd.

Zaczynamy!
Filmy z polskimi napisami

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Jestem ogromnie ciekawa, jakie sa Twoje refleksje po tym maratonie.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

Nikt jeszcze nie skomentował, bądź pierwszy!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa