Skip to content

Uważaj, kogo słuchasz

Jest zbyt wielu guru, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, wpadają na świetny pomysł, by stworzyć biznes. Pomóc innym ludziom.

Nigdy nie wyjdą z finansowego dołka, dopóki bazą tego przedsięwzięcia będzie „BRAK”.
Najpierw należy uporać się z własnymi pobudkami, aby nie zakażać nimi swoich studentów. Inaczej oni otrzymają fundamenty braku i do końca życia będą skakać z kursu na kurs.
 
Mamy pandemię braku, niedostatku i konieczności opłacenia rachunków. Pole energoinformacyjne chłonie ten przekaz i mutuje naszą genetykę.
 
Z pokolenia na pokolenie jest coraz więcej biednych, wydziwiających i zdesperowanych ludzi.
Jednak z genetyką jest tak, że predyspozycje można mieć, ale nigdy ich nie odczuć. To my determinujemy geny, a nie geny nas.
 
Zatem tylko 4-5% ludzi na świecie rzeczywiście jest na tyle zdeterminowanych, by wydostać się z kieratu.
Reszta nadal będzie udawać i oszukiwać swój świat, że chce mieć lepiej.
Tylko Ty możesz zdecydować o tym, w której grupie chcesz być.
 
Twoja decyzja i twardy zamiar, by mieć – uruchomi sytuacje, przyprowadzi właściwych ludzi i podsunie wiedzę.
W innym wypadku, nigdy się nie dowiesz, jak zarządzać własnym losem. A jest to proste jak konstrukcja cepa, tyle, że większość ludzi nie wie, jak skonstruowany jest cep i nie przyjdzie im do głowy, żeby zapytać Google.
 
Wszystko jest podstawione pod nos i wystarczy tylko to do swojego życia wpuścić, ale jak się nie chce, to gorzej, jakby się nie mogło.
Bogactwa tego świata są dla „żywych” ludzi.
 
꧁ 🌸 𝑹𝒐́𝒛̇𝒐𝒘𝒂 𝑲𝒍𝒂𝒓𝒂 🌸 ꧂
 

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa