Skip to content

Walka ze sobą to zły pomysł

Walczę ze sobą.
Walczę o coś tam.
Walczę o siebie.
Walczę o wszystko ze wszystkim i wszystkimi.
Wciąż słyszę wokół to słowo. Walka i walka i walka. Jakby się jakaś wojna działa na wszystkich poziomach naszego życia.
Walczę z nawykami, z czymkolwiek, co jest w nas.
I tak się zastanawiam, po co jest walka? Żeby wygrać, żeby odnieść sukces w starciu z kimś lub z czymś i w efekcie to coś, lub kogoś pokonać, zniszczyć i unicestwić.
Czyli walczyć ze sobą, pokonać siebie, zniszczyć i unicestwić.
I co zostanie?
Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Nie umiem też zrozumieć, jak bardzo trzeba mieć negatywny stosunek do siebie samego, żeby wciąż w kółko powtarzać jak nakręcony, walczę ze sobą.
I to wszystko dzieje się na poziomie nieświadomym, ale twórczym.
Dlatego będę zawsze powtarzać jak mantrę – obserwuj swoje myśli. Za myślami idą słowa, za słowami czyny, za czynami nowe…. przyzwyczajenia, z którymi nie trzeba walczyć 🙂

Napisz do mnie na Messenger

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa