Skip to content

Włącz palnik i czaruj!

Zdałam sobie dzisiaj sprawę z tego, jak łatwo można odzyskać rozproszoną energię. Napiszę o tym niebawem.

Dzisiaj chciałam podzielić się z Tobą pewną prostą metodą.

Wiadomo, że skoro jesteś skoncentrowana na jakimś temacie, to ze wszystkich stron dostajesz coraz więcej informacji, sytuacji i ludzi z tym związanych.

Tak działają prawa natury. Rezonujesz z czymś i masz tego coraz więcej. Nie ważne, czy tego chcesz. Twoja uwaga skupiona jest właśnie na tym czymś.

Czy jesteś w stanie uchwycić to coś i utrzymywać dłużej, niż przez jedną chwilę? Wiem, że bardzo dużo ludzi, a nawet wszyscy, których znam, tak mają.

Cała sztuka polega na tym, aby to praktykować. Skupianie się na jednej rzeczy, przez dłuższy czas. Oczywiście na tej rzeczy, której chcesz doświadczać. Odradzam skupiania się na problemach, długach, nieszczęściu i wypadkach.

Chyba, że lubisz strach i cierpienie. Nie moja sprawa.

Jednak zarządzanie swoim losem, to skupianie uwagi na sytuacji, której chcesz doświadczyć. Tak, jak czasem przeżywasz jakąś sytuację, która miała miejsce, tak samo przeżywaj wymyśloną sytuację. Jeśli potrafisz ją zobaczyć, to znaczy, że ona już istnieje.

Teraz musisz jedynie podtrzymać swoją uwagę. Tak, jakbyś podgrzewała wodę. Chcesz mieć wrzątek? Musisz włączyć palnik i utrzymywać maksymalny ogień przez jakiś czas. Nie wystarczy go zapalić i zgasić. On musi płonąć do momentu, aż woda się zagotuje.

Jednak ci, których znam, stawiają na palniku wodę. Po sekundzie wstawiają na ten palnik zupę. Następnie mięso, ziemniaki, ryż, kapustę….

Na koniec wychodzi z tego zimna breja, z której nic nie można zrobić.

Ogień to Twoja uwaga. Woda, to Twój cel. Utrzymuj maksymalny ogień pod garnkiem do momentu wrzenia. Nigdy krócej.

Moment wrzenia, to realizacja Twojego marzenia. Czy to rozumiesz?

Czarowanie to praca, a nie opowiadanie o tym, jaką to ja świetlistą istotą w 5D jestem…. I pożytku z tego nie ma żadnego.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa