Skip to content

Wprowadzenie do transerfingu na zoomie

Im bardziej zależy Ci na zrozumieniu czegoś, tym mniej rozumiesz.

Miałam dylemat przez kilka dni. Nie mogłam zrozumieć, gdzie ucieka moja energia. Ładuję się codziennie. Żyję zdrowo, dbam o ciało, a jednak czuję, jak ta energia ze mnie uchodzi.

To może się wydawać dziwne dla kogoś, kto nie praktykuje, ale gdy już się wchodzi w ten świat, nie da się tego z niczym pomylić.

Jesteś w stanie wyczuć „fizycznie” każdy ruch w polu energoinformacyjnym.

A więc wczoraj po rozmowie z bliską mi osobą, stwierdziłam, że nie ma sensu, abym traciła energię na domyślenie się, gdzie ta energia ucieka. Niech mój świat się o to zatroszczy.

Dziś rano odpowiedź przyszła jak policzek.
Zamieniłam dwa zdania z moim partnerem. On poprosił mnie o pomoc, odmówiłam i w tym momencie odeszły ode mnie siły życiowe.

Mój partner jest wampirem energetycznym. Wiemy o tym oboje od lat. On już wie jak może czerpać energię ze źródła, a nie od ludzi, ale ma wielki problem by się przestawić.

Ja stosuję blokady, ale czasem zapomnę i jestem dla niego „świeżą krwią”. Jego ciało subtelne natychmiast to wyłapuje i wyciąga macki.

Kiedy praktykujesz, wiesz kiedy to ma miejsce i wiesz, jak oderwać każdą mackę, a w ciągu dnia zbieramy mnóstwo takich macek i strzał energetycznych.

Wczoraj odbył się zoom o 19:00. Podrzuciłam dwa proste rozwiązania, ale czasem to nie wystarczy. Jesteśmy ze wszystkich stron bombardowani strzałami energetycznymi i warto wzmocnić swoje ciało subtelne i go chronić.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa