Skip to content

Zaakceptuj to, co już stworzyłeś

Punktem zwrotnym, w którym ludziom czasami otwierają się oczy, jest upadek na samo dno dna. Gdzie nie ma nadziei, nie ma nic do stracenia i nie ma nic.
Czarna dziura, pustka, niemoc i paraliż.
Kiedy to mija nadchodzi próżnia. W tej próżni nie ma niczego. Nawet myśli… a więc nie ma żalu, nie ma poczucia straty i nie ma pragnienia, żeby coś mieć.
Nie ma pragnień ani żalu, a więc nie ma nadmiernych potencjałów energetycznych, które uniemożliwiają materializację myśli.
Otwiera się przestrzeń. I zaczynają się cuda. Nastapiło totalne pogodzenie się z sytuacją i absolutna akceptacja.
Tak jest. Takie są zasady. Jak zasady elektryczności. Z prądem się nie dyskutuje. Prąd się wykorzystuje dla korzyści, albo dla szkody, ale sie z nim nie pertraktuje, tylko przestrzega zasad jego używania.
Nasza rzeczywistość też ma jasne i proste zasady.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa