Skip to content

Uważałabym na trend wzmacniania energii żeńskiej

Uważałabym na trend wzmacniania energii żeńskiej.

Bardzo, bardzo polecam zagłębić się w temat, bo mamy czas sprzyjający programowaniu nawet najmocniejszych z pozoru umysłów.

Energia męska to działanie. Decyzyjność i siła. Ekspresja mocy w mięśniach i energii budowania.

Energia żeńska to troska, nadzieja, oczekiwanie, otulanie, łagodność, kreacja, wytrwałość i siła. Ale nie do walki.

Zaburzenie równowagi to facet z cyckami, pijący hektolitrami piwo z estrogenami.
To facet, który nie wie czy bronić się, czy uciekać.
To facet, który pisze na facebooku posty o tym, jakim super macho powinien być mężczyzna. Ale tylko pisze, bo to jego atawistyczna, prawie zapomniana rola.
To facet, który walczy z kobietą.

Zaburzenie równowagi to kobieta z karabinem. To kobieta walcząca w ringu. To kobieta chodząca tylko w spodniach, nienawidząca spódnic. To kobieta, która walczy z mężczyzną.

Równowaga to współdziałanie, ale elity nie chcą mężczyzn walczących. Chcą ciepłe kluchy, niezdolne do szturmu i walki w obronie każdego życia, wolności i zasad moralnych.

Te ruchy nie powstają w naturalny sposób, bo nie są zgodne z prawami natury. To egregory, które ktoś powołał do życia w konkretnym celu. One się rozrastają i zawsze są coraz bardziej krwiożercze.

Pomyśl dwa razy, zanim przyłączysz się do jakiejś frakcji. Oddasz energię, a gdy już cię wyssie do cna, odrzuci na śmietnik. Będziesz mieć szczęście, jeśli przeżyjesz.

ZAWSZE UWAŻAJ KOGO SŁUCHASZ. I DLACZEGO.

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

1 Comment

  1. Pełna zgoda, równowaga energetyczna jak i hormonalna jest istotna, ale w obu przypadkach należy wykazywać się wielką ostrożnością oraz ważnością – w dążeniu do homeostazy. Wiele warsztatów dla kobiet dotyczy pójscia na ślepo w kierunku „żeńskości” -a to niekoniecznie dobre rozwiązanie. W tej pracy ładnie może nas poprowadzić Transerfing i technika amalgamatów.


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa