Skip to content

Asertywność to nasza naturalna cecha

Bardzo dziwne rzeczy pokazują mi się w internecie po wpisaniu słowa asertywność.

Grafiki mają bardzo negatywny wydźwięk i mnóstwo skomplikowanych teorii. A jak wiadomo, im prościej, tym lepiej, bo… Geniusz tkwi w prostocie.

Mówienie prawdy to asertywność. Nie mniej i nie więcej. Nie musisz silić się na ukazanie nieistniejących cech, które potem możesz nazwać asertywnością. Nie potrzebujesz kursów asertywności. Potrzebujesz jedynie zrozumieć, że ASERTWYNOŚĆ =  PRAWDA.

Twoja prawda, nie moja, ani sąsiada. Twoja prawda, którą podpowiada Ci dusza. Ta prawda prowadzi do Twojej wolności, a nie Twojego sąsiada czy mnie. Po co komplikować?

Ale w internecie asertywność to coś, co jest trudne, czasami nieosiągalne i mają ją tylko nieliczni. Czyżby promowanie fałszu i zdardzania siebie jest normą? Nie wyrażam na to zgody.

Popularne

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa