Skip to content

Czy samotność jest OK?

Usłyszałam kilka dni temu w trakcie rozmowy: „Ty nie masz przyjaciół„.
Ja mówię: „Wiem„.

I zaczęłam myśleć o tym. Usłyszałam prawdę. Nie mam przyjaciół. Mam bliskie mi osoby, bardzo bliskie. Jest kilka takich ważnych dla mnie ludzi, ale ja nie wiem, co to znaczy przyjaźń.

Jeżeli przyjaźń to wychodzenie razem na kawę, na kolację, na jakieś wydarzenia, to tak, nie mam takich przyjaciół.

Ale nie wiem czy to jest dobre czy złe. Czy to w ogóle ma znaczenie, żeby to w ogóle jakoś nazywać.

Kiedy jestem w pracy, jestem w kontakcie z osobami, które mnie potrzebują, ja ich potrzebuję i wszystko działa na zasadzie wymiany.

Mam rodzinę, mam Mamę, czego mi ma brakować? No i na koniec, co to znaczy przyjaciel dla tej osoby, która mi to zarzuciła. Ekstrawertyk nie zrozumie introwertyka i na odwrót :)))

Jak myślisz? Samotność jest OK, czy nie?

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa