Skip to content

Posprzątaj tylko raz w życiu

Brałam ostatnio udział w warsztatach, na których usłyszałam o książce Marie Kondo – Magia sprzątania.Kupiłam cały komplet dwa lata temu i zaczęłam stosować wszystko to, o czym pisze autorka.
Rewelacyjne książki, które prowadzą do minimalizmu i porządku, zwłaszcza w głowie.

Nie mam pojęcia dlaczego o niej zapomniałam. Uważam, że to powinien być podręcznik w każdym domu. Po zastosowaniu rad z książek, sprzątamy tylko raz w życiu i jest to sprzątanie wszystkich sfer, nie tylko szaf…

I taki minimalizm daje przestrzeń, spokój, wolność, poczucie bezpieczeństwa i uruchamia kreatywność.

Polecam bardzo!

Tak wygląda okładka

 

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa