Skip to content

Tak powstają plotki

Tak właśnie powstają plotki.
Aż nie wiem, co powiedzieć. Za każdym razem pytam o  źródło  informacji, zdjęć bo zdarza się, że krążą zdjęcia które wcale nie są związane z tą sytuacją, a mają po 10, 20 lat, jak w przypadku ostatnich Pożarów lasów Amazonii.
Nawet w mediach głównego nurtu przedstawiali te stare zdjęcia, które nie miały nic wspólnego z tegorocznymi pożarami.
Ja wiem, że to jest trudny czas ale on nie zwalnia nas od myślenia. Przecież nie można uprawiać takiego terroryzmu bezkarnie. To jest złe już w zarodku.
Już cała ta sytuacja pokazuje jasno, jak ludzkość zrzuca odpowiedzialność za z własne życie na kogoś innego. Ale jak przyjdzie do umierania to też ktoś inny za nas umrze? Ktoś inny za nas zje obiad? Ktoś inny za nas będzie chciał mieć mnóstwo pieniędzy? To też oddamy komuś innemu?
Nie mam słów.

Po tej rozmowie post został zmieniony, w którym i tak jest info o śmierci, ale i tak przekaz pozostaje, miał koronowirusa. Gdyby miał wirusa, nie mógłby przyjmować pacjentek. Dlaczego ludzie tak się rzucają na sensacje?

 

 

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa