Skip to content

Ukłuj teściową w dupę

Ja i mój chłopak….Cali wyszykowani na romantyczną kolację i wieczór w teatrze.

Kilka razy okradziono nam dom więc nauczeni doświadczeniem zawsze zostawiamy nocne światło, włączony tv a kota wypuszczamy do ogrodu, żeby nie uruchamiał alarmu.

Zamówiliśmy taksówkę a gdy podjechała otworzyliśmy drzwi i wtedy nasz kot wbiegł do domu jak torpeda i poleciał na górę do sypialni.

Ponieważ kot niszczy meble pod naszą nieobecność, nie chcieliśmy zostawiać go w środku. Mój chłopak wrócił do domu, żeby go złapać i zanieść z powrotem do ogrodu.

Ja poszłam do taksówki, przeprosiłam taksówkarza, a że nie chciałam żeby wiedział że dom będzie pusty cały wieczór powiedziałam „mój chłopak poszedł sprawdzić czy z teściową wszystko ok, bo ma już 89 lat i trzeba jej pomóc, pewnie za chwilę wróci”.

Parę minut później do taksówki wsiadł mój spocony, zdyszany chłopak i mowi: przepraszam serdecznie, że trwało to tak długo, ale dziwka schowała się pod łóżkiem i musiałem ukłuć ją w dupę wieszakiem żeby wyszła.

Próbowała uciec ale ją złapałem, zawinąłem w koc żeby mnie nie podrapała jak ostatnio i wyjebałem do ogrodu”. Cisza w taksówce bezcenna…

Ukradzione ale tak się uśmiałam, że podrzucam Wam na poprawę humoru.???

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa