Skip to content

Wielki krach na moim Instagramie

Mam nowiutkie konto na Instagramie. Taka ze mnie gapa, że niechcący, naprawdę niechcący usunęłam sobie swoje konto, które miałam już kilka lat i zaczynam budować wszystko od zera.
Niezłe doświadczenie, ale ciesze się, bo teraz robię to, a przynajmniej mam zamiar robić według sztuki prowadzenia takiego konta. Chcę się do tego przyłożyć i na pewno będę popełniać sporo błędów, ale przecież o to chodzi, żeby te błędy popełniać. Jak inaczej można się nauczyć?
Zatem zapraszam Cię bardzo serdecznie do towarzyszenia mi i dopingowania 🙂 Kto wie, co ciekawego się z tego urodzi 🙂
Jeśli Ty znasz się dobrze na prowadzeniu Instagrama, skrobnij komentarz, napisz, co o tym myślisz 🙂
Zapraszam na moje nowiutkie konto 🙂 Kliknij TUTAJ

Popularne

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Podobne posty

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O Różowej Klarze

Różowa Klara

Witaj na blogu Różowa Klara! Niech Różowa Klara będzie miejscem, w którym poznasz zasady zarządzania własną rzeczywistością… Te zasady są bardzo przyjazne i proste, trzeba je tylko zaaplikować do swojego życia i zaczynają dziać się cuda… ❤

„Otrzymasz techniki dające władzę robienia tego, co z powszechnego punktu widzenia jest niemożliwe, a mianowicie – zarządzania swym losem według własnego uznania. Nie będzie tu żadnych cudów. Czeka Cię coś więcej. Przekonasz się, że nieznana rzeczywistość jest o wiele bardziej zadziwiająca niż jakakolwiek mistyka”
 

Newsletter

Zapisz się na listę. Nie ominie Cię żadna nowość, ani niespodzianka. Odbierz prezent w postaci 3️⃣ eboków! Poza tym będziesz zawsze na bieżąco z moimi przemyśleniami i pomysłami :)))

Dlaczego
Transerfing nie działa?

Archiwum

Archiwa